The product "TAMA POWERPAD DESIGNER DRUM PEDAL BAG TPB200NB" is in the cart.
TAMA POWERPAD DESIGNER DRUM PEDAL BAG TPB200NB
Double-tap and hold to zoom.
Mouse over the image to zoom.
Product Code: TPB200NB.........
KICK PEDAL BAG TAMA POWERPAD DESIGNER DRUM PEDAL BAG TPB200NB
• 450mm(L) x 200mm(W) x 300mm(H)