The product "TAMA POWERPAD DESIGNER DRUM PEDAL BAG TPB200BE" is in the cart.
TAMA POWERPAD DESIGNER DRUM PEDAL BAG TPB200BE
Double-tap and hold to zoom.
Mouse over the image to zoom.
Product Code: TPB200BE.........
KICK PEDAL BAG TAMA POWERPAD DESIGNER DRUM PEDAL BAG TPB200BE
  • Quantity Available: 0
  • Availability: Usually ships within 2 to 5 weeks if in stock at the supplier.
SPEC
• Eye-catching design and color choices
• Accommodate both single and double pedals
• Removable storage case for using as single pedal case
• 450mm(L) x 200mm(W) x 300mm(H)
Description
Color: Beige
You May Also Be Interested In
The product "PROTECTION RACKET 3011-00 14X5.5 STANDARD SNARE BAG" is in the cart.
PROTECTION RACKET 3011-00 14X5.5 STANDARD SNARE BAG
  • Quantity Available: 2
  • Availability: Ships within 2 business days
The product "PROFILE PRB-T10 TOM 10" is in the cart.