The product "TAMA POWERPAD DESIGNER DRUM PEDAL BAG TPB200MG" is in the cart.
TAMA POWERPAD DESIGNER DRUM PEDAL BAG TPB200MG
Double-tap and hold to zoom.
Mouse over the image to zoom.
Product Code: TPB200MG.........
KICK PEDAL BAG TAMA POWERPAD DESIGNER DRUM PEDAL BAG TPB200MG
  • Quantity Available: 0
  • Availability: Usually ships within 2 to 5 weeks if in stock at the supplier.
SPEC
• Eye-catching design and color choices
• Accommodate both single and double pedals
• Removable storage case for using as single pedal case
• 450mm(L) x 200mm(W) x 300mm(H)