The product "VOODOO LAB PPBAR-R24" is in the cart.
VOODOO LAB PPBAR-R24
Double-tap and hold to zoom.
Mouse over the image to zoom.
VOODOO LAB PPBAR-R24
Product Code: PPBAR-R24........
POWER SUPPLY CABLE/ADAPT VOODOO LAB PPBAR-R24
  • Quantity Available: 8
  • Availability: Ships within 2 business days
2.1mm Right Angle Barrel Cable
The most widely used cable with 2.1mm right angle connectors on each end and standard (center negative) polarity. Used with a majority of popular pedal brands including Boss, MXR/Dunlop, TC Electronic Nova, Line 6 ToneCore, Ibanez and more.
Power Supply Connector: 2.1mm Right Angle Barrel Plug
Pedal Connector: 2.1mm Right Angle Barrel Plug
Polarity: Standard (Center Negative)
Length: 24in / 61cm
Your Browsing History
VOODOO LAB PPBAR-R36
VOODOO LAB PPBAR-R
You May Also Be Interested In
The product "DUNLOP ECB-004 18VDC" is in the cart.
DUNLOP ECB-004 18VDC