The product "GIBRALTAR SC-GDFTL105 DUNNETT FLOOR TOM LEG 10,5MM" is in the cart.
GIBRALTAR SC-GDFTL105 DUNNETT FLOOR TOM LEG 10,5MM
Double-tap and hold to zoom.
Mouse over the image to zoom.
Product Code: SC-GDFTL105......
FLOOR TOM LEGS GIBRALTAR SC-GDFTL105 DUNNETT FLOOR TOM LEG 10,5MM
  • Quantity Available: 0
  • Availability: Usually ships within 2 to 5 weeks if in stock at the supplier.
Gibraltar Dunnett Floor Tom Leg
Keep your floor toms in check while maximising drum shell resonance.
The Gibraltar Dunnett 10.5mm Floor Tom Legs come in at 26" in length and feature the Dunnett adjustable isolation tips. Available as a set of 3.