The product "PROFILE PRB-C24DLX CYMBALE DELUXE 24" is in the cart.
PROFILE PRB-C24DLX CYMBALE DELUXE 24
Double-tap and hold to zoom.
Mouse over the image to zoom.
Product Code: PRB-C24DLX.......
CYMBAL BAG PROFILE PRB-C24DLX CYMBALE DELUXE 24
  • Quantity Available: 2
  • Availability: Ships within 2 business days
Deluxe Heavy-Duty Cymbal Bag, fits up to 24? cymbal
Features
Plush synthetic black fleece lining with soft cymbal dividers
Plush synthetic black fleece lining in external pouch
Water resistant rubber bottom with thick rubber tread.
Zippered back pouch
Heavy duty back pack straps
Heavy-Duty cordura exterior
External zippered pouch for accessories
Heavy duty Profile® zippers and pulls
Removeable padded shoulder carrying strap
Silver piping
Embroidered logo
You May Also Be Interested In
The product "PROFILE PRB-T10 TOM 10" is in the cart.
PROFILE PRB-T10 TOM 10
  • Quantity Available: 0
  • Availability: Usually ships within 2 to 5 weeks if in stock at the supplier.
The product "SABIAN 61035" is in the cart.