The product "FUSELLI AMERICA 45MM VELVET XS 3FTR0080" is in the cart.
FUSELLI AMERICA 45MM VELVET XS 3FTR0080
Double-tap and hold to zoom.
Mouse over the image to zoom.
Product Code: 3FTR0080.........
ACCORDION STRAPS FUSELLI AMERICA 45MM VELVET XS 3FTR0080
  • Quantity Available: 0
  • Availability: Usually ships within 2 to 5 weeks if in stock at the supplier.
(80) America-XS Width: 45 mm
You May Also Be Interested In
The product "FUSELLI PROFESSIONAL 70MM R BLACK LEATHER VELVET" is in the cart.
FUSELLI PROFESSIONAL 70MM R BLACK LEATHER VELVET
  • Quantity Available: 7
  • Availability: Ships within 2 business days
The product "FUSELLI 332 BELLOW STRAP UNLINED LEATHER - PAIR" is in the cart.
FUSELLI 332 BELLOW STRAP UNLINED LEATHER - PAIR
  • Quantity Available: 24
The product "FUSELLI ELEPH 80MM R VELVET" is in the cart.
FUSELLI ELEPH 80MM R VELVET