The product "ELECTRO-VOICE ELX200-15-W" is in the cart.
ELECTRO-VOICE ELX200-15-W
Double-tap and hold to zoom.
Mouse over the image to zoom.
ELECTRO-VOICE ELX200-15-W
Product Code: ELX200-15-W......
LOUDSPEAKER ELECTRO-VOICE ELX200-15-W
  • Quantity Available: 0
  • Availability: Usually ships within 2 to 5 weeks if in stock at the supplier.
ELX200-15-W 15" passive loudspeaker
  • 1200 W (peak), 130 dB peak SPL system that is reliability verified with over 500 hours of abuse testing and endurance testing to 4x typical industry practices.
  • 1.4 inch DH-1L (1 inch exit) titanium compression driver for extended transparent high-frequency response.
Your Browsing History
ELECTRO-VOICE ZX3-90W
ELECTRO-VOICE ZX3-60W
SHURE SE215-CL
DIGITECH DROP
You May Also Be Interested In
  • Quantity Available: 0
The product "QSC CP8 8 1000W" is in the cart.
QSC CP8 8 1000W