The product "TAMA POWERPAD DESIGNER DRUM PEDAL BAG TPB200WR" is in the cart.
TAMA POWERPAD DESIGNER DRUM PEDAL BAG TPB200WR
Double-tap and hold to zoom.
Mouse over the image to zoom.
Product Code: TPB200WR.........
KICK PEDAL BAG TAMA POWERPAD DESIGNER DRUM PEDAL BAG TPB200WR
• 450mm(L) x 200mm(W) x 300mm(H)
Description
Color: Wine red
You May Also Be Interested In
The product "PROFILE PRB-T12 TOM 12" is in the cart.