COVID AUDIO VISUAL PC-02-16-BLK-10 EXTENSION POWER CORD AC C13 TO C14, 16 GAUGE, 10-INCH
Double-tap and hold to zoom.
Mouse over the image to zoom.
Product Code: PC-02-16-BLK-10..
41% discount
  • Quantity Available: 1
  • Availability: Ships within 2 business days
Extension Power Cord, IEC320 C13 to IEC320 C14, 16 AWG, 13A, 250V
Specifications
  • IEC320 C13 to IEC320 C14 Plugs
  • 16 AWG Construction
  • Rated for 13Amps/250Volts
  • Durable Molded Connectors
  • Available in several lengths
Applications
You May Also Be Interested In
The product "DIGITECH FREQOUT FEEDBACK CREATOR" is in the cart.
DIGITECH FREQOUT FEEDBACK CREATOR
  • Quantity Available: 1
The product "LUDWIG FACT EX SUPRAPHONIC 6.5X14 LM402B" is in the cart.
LUDWIG FACT EX SUPRAPHONIC 6.5X14 LM402B
    16% discount
  • Quantity Available: 5
The product "SHURE SM58" is in the cart.
SHURE SM58
    8% discount